Javában zajlik a Tisza Párt valóságshow-ra nagyon hasonlító jelöltállítási folyamata. Ami kétségkívül demokratikus, egyúttal kommunikációs és kampányhúzás is.
Lezárult a kiválasztás első köre, az eredeti választókerületenkénti három jelölt-jelöltből már csak kettő maradt
Iskolaigazgató és orvos - Megvannak a Tisza Párt továbbjutó képviselőjelöltjei 2025. November 25. 08:49 . Itt szállhatnak be a folyamatba a választópolgárok, akik az állandó lakcímük szerinti választókerületben szavazhatnak a jelölt-jelöltekre, és kiválaszthatják azt, aki jövő áprilisban szembeszáll a Fidesz jelöltjével.
Kíváncsiak vagyunk, olvasóink kit választanának a három választókerületben, ezért arra kérjük, szavazzanak. Szavazásunk a Tisza Párt szavazásával egy időben indul, és csütörtök éjfélig tart.
Frissítés
Nagyon örülünk, hogy ilyen népszerű a szavazás olvasóink között, ám sajnos, szavazásunkat robotok próbálták befolyásolni. A kísérletet észrevettük, a hamis szavazatokat eltávolítottuk, ezért mostantól csak regisztrált olvasóink szavazhatnak.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!
A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!