A népszerű színészt súlyos sérülésekkel szállították kórházba. Még aznap este megoperálták a lábát, szerdán pedig a család közleményt adott ki, amelyben tudatták, a műtét jól sikerült - írta a család szerdai közleményükben.
A Bors a kórházi folyosón kiderítette, Rékasi Károly állapota ugyan egyre jobb, a fejét ért sérülés következtében azonban semmire nem emlékszik a balesetből.
- Szegényke nem emlékszik a történtekre, többször is érdeklődött az orvosoknál és a nővérkéknél, hogy mi történt vele. A balesetet utólag próbálja összerakni, de egyelőre az teljesen kiesett az emlékezetéből – árulta el a lapnak egy látogató, aki az édesapjánál járt az intenzív osztályon.
Rékasi kedden szenvedett balesetet, Budapest 22. kerületében motorjával autónak ütközött, az első hírek szerint lélegeztetőgépre kapcsolták. Jelenleg is az intenzív osztályon ápolják.