Megélhetési bűnöző?
Tegnap délelőtt az egyik szombathelyi hipermarketből állítottak elő külföldi állampolgárt, mivel tetten érték azon, hogy 2.500 Ft értékben ruházati cikket próbált fizetés nélkül elvinni.
Ittas lengyelt vettek őrizetbe
Hétfő délben a szombathelyi járőrök a Deák F. utcából ittas lengyel autóst állítottak elő. Őrizetbe is vették.
Betörtek
Délután jelezte a sértett, hogy Szombathely környéki hétvégi házába ismeretlen ablakbefeszítéssel behatolt, majd kb. 60.000 Ft értékben szerszámokat, gázpalackot és étkészletet vitt el.
Hamis moorfűrészeket árultak
Tegnap délután a szentgotthárdi rendőrök két román állampolgárral szemben intézkedtek. Ennek során autójukból, a csomagtartóból 6 db új motorfűrész került elő, melynek eredetét hitelt érdemlően nem tudták igazolni. Elmondásuk szerint ezeket házalva árulják. Előállították őket, a gépeket pedig lefoglalták tőlük.
Jön a tavasz, lopják a kerékpárokat
Tegnap délelőtt a körmendi sértett tett feljelentést a kapitányságon, hogy a Rákóczi úton lezárt nő kerékpárját ismeretlen ellopta. A kár kb. 10.000 Ft.