A Vas Megyei Rendőr-főkapitányság keddi összesítőjéből derül ki, hogy egy sárvári sofőr ittasan vezette autóját és anyagi káros balesetet okozott Sárváron az Alkotmány utcában.
A rendőrök igazoltatták a férfit, ekkor derült ki, hogy ivott, mielőtt autóba ült, így előállították további mintavételre, elvették vezetői engedélyét és járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indítottak ellene a Sárvári Rendőrkapitányságon.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!