Szeptemberben több mint 7 ezerrel 11,669 millióra csökkent a három mobiltelefon-szolgáltató teljes előfizető-száma, a forgalmat generáló ügyfeleké az előző hónaphoz képest 9 ezerrel lett több, így ez az érték közel 11,003 millió volt a vizsgált hónapban – közölte a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság hétfőn az MTI-vel. A gyorsjelentés alapján szeptember végére a teljes ügyfélszámot számolva a T-Mobile részesedése az előző havi 44,71 százalékról 44,81 százalékra, a Vodafone-é 22,73 százalékról 22,77 százalékra nőtt, míg a Telenoré 32,56 százalékról 32,42 százalékra csökkent.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!