Weboldalunkon cookie-kat használunk, melyek célja, hogy teljesebb szolgáltatást nyújtsunk látogatóink részére. További információ

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Ők voltak az idei tanév legjobb szombathelyi diákjai

Ezért a polgármester okleveleket osztott, és egyúttal a felkészítő tanároknak is.
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

A 2014-2015-ös tanévben az országos tanulmányi versenyeken kimagasló eredményt elért tanulókat és az őket felkészítő szaktanárokat jutalmazta Puskás Tivadar csütörtökön délután a Városházán.

Bartók Béla Zeneiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

  • Menyhárt Viktória, a XIV. Országos Friss Antal Gordonkaversenyen kapott I. díjáért
    Felkészítő tanára: Orosz Sándor
  • Prehoffer Júlia, a XIV. Országos Friss Antal Gordonkaversenyen kapott I. díjáért
    Felkészítő tanára: Pálköviné Békefi Cecília
  • Harangozó Marcell, a XIII. Országos Gitárversenyen kapott II. díjáért
    Felkészítő tanára: Horváth László
  • Lakatos András, a X. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Versenyen kapott I. díjáért
    Felkészítő tanára: Bognár Rita
  • Kóta Zsigmond, a X. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Versenyen kapott I. díjáért
    Felkészítő tanára: Both Ágnes
  • Barasits Dorka, a X. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny kapott II. díjáért
    Felkészítő tanára: Vlasitsné Kardos Éva
  • Gergye Dóra, a X. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Versenyen kapott II. díjáért
    Felkészítő tanára: Vitályosné Lasits Andrea
  • Az Országos Tanulmányi versenyeken 1-3. helyezést elért diákok és tanáraik köszöntése
    Kattintson a fotóra a képgalériáért!
    Vágvölgyi Bálint

    Brenner János Óvoda, Általános Iskola és Kollégium

  • Náray Dániel Bendegúz, 7. osztályos tanuló a Jedlik Ányos Országos Fizika Versenyen elért III. helyezéséért
    Felkészítő tanára: Vida Mária
  • Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

  • Langer Zsolt, a 7-8. Évfolyamos Tanulók Angol Nyelvi Országos Versenyén elért I. helyezéséért
    Felkészítő tanárai: Tar Hajnalka és Martin Duncan
  • Az Országos Tanulmányi versenyeken 1-3. helyezést elért diákok és tanáraik köszöntése
    Kattintson a fotóra a képgalériáért!
    Vágvölgyi Bálint
  • Goncsarenko Miléna, az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen (olasz nyelvből) elért III. helyezéséért
    Felkészítő tanára: Roznárné dr. Kun Csilla
  • Hekfusz Máté, az Országos Angol Nyelvi Versenyen elért I. helyezéséért
    Felkészítő tanára: Dr. W. Farkas László
  • Egri Máté, az Arany Dániel Matematikai Tanulóversenyen elért II. helyezéséért
    Felkészítő tanárai: Hegedűs Beáta és Németh Gyula
  • Mojzes Kinga, aki a Moszkvában megrendezendő angol nyelvű, földrajzi tanulmányi diákolimpián Magyarországot 4 fővel képviselő csapat tagja
    Felkészítő tanára: Papp Tibor
  • Paragvári Utcai Általános Iskola

  • Baráth Zsuzsanna, 8. B osztályos tanuló, a London Bridge Országos Angol Versenyen elért I. helyezéséért
    Felkészítő tanár: Menyes Tímea
  • Varga Zsombor Adorján, 8. A osztályos tanuló a London Bridge Országos Angol Versenyen elért II. helyezéséért
    Felkészítő tanár: Menyes Tímea
  • Németh Alexander Zsolt, 7. B osztályos tanuló a Lotz János Szövegértési és Helyesírási Országos Versenyen elért I. helyezéséért
    Felkészítő tanár: Stefanicsné Bőhm Katalin
  • Tullner Flóra, 7.B osztályos tanuló a Lotz János Szövegértési és Helyesírási Országos Versenyen elért II. helyezéséért
    Felkészítő tanár: Stefanicsné Bőhm Katalin
  • Varga Anna, 8. B osztályos tanuló az Országos Történelem Versenyen elért I. helyezéséért
    Felkészítő tanára: Paraisné Góczán Emília
  • Dobos Dominik, 7. B osztályos tanuló a Kálti Márk Országos Történelmi Versenyen elért II. helyezéséért
    Felkészítő tanára: Dobosné Csoknyai Cecília
  • Az Országos Tanulmányi versenyeken 1-3. helyezést elért diákok és tanáraik köszöntése
    Kattintson a fotóra a képgalériáért!
    Vágvölgyi Bálint

    Szombathelyi Váci Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

  • Farkas Armand, 8. A osztályos tanuló, a London Bridge Országos Angol Versenyen elért I. helyezéséért
    Felkészítő tanára: Németh Barbara
  • Németh Keve, 7. A osztályos tanuló a XXIII. Teleki Pál Földrajz-földtan Országos Versenyen elért I. helyezéséért
    Felkészítő tanára: Németh Gábor
  • Szombathelyi Hefele Menyhért Építő- és Faipari Szakképző Iskola

  • Viszkeleti Gergő, a Szakma Sztár Versenyen (burkoló szakma) elért I. helyezéséért
    Felkészítő tanára: Illés Lajos
  • Az Országos Tanulmányi versenyeken 1-3. helyezést elért diákok és tanáraik köszöntése
    Kattintson a fotóra a képgalériáért!
    Vágvölgyi Bálint

    Szombathelyi Herman Ottó Környezetvédelmi és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium

  • Hegyi Szimonetta, a Virágkötő Szakma Kiváló Tanulója Versenyen elért I. helyezéséért
    Felkészítő tanára: Botos Andrea
  • Leibinger Lilla, a Virágkötő Szakma Kiváló Tanulója Versenyen elért II. helyezéséért Felkészítő tanára: Botos Andrea
  • Nagy Enikő, a Virágkötő Szakma Kiváló Tanulója Versenyen elért III. helyezéséért
    Felkészítő tanára: Botos Andrea
  • Benda Nicolette, a XXVI. Savaria Floriadae, Fiatal Virágkötők Országos Versenyén elért II. helyezéséért
    Felkészítő tanára: Botos Andrea
  • Takács Dániel, a XXVI. Savaria Floriadae, Fiatal Virágkötők Országos Versenyén elért III. helyezéséért
    Felkészítő tanára: Botos Andrea
  • Molnár Bálint, a II. Savaria Parcum, Fiatal Park- és Kertépítők Országos Versenyén elért II. helyezéséért
    Felkészítő tanára: Bánó Mátyás
  • Bali Bálint László, a II. Savaria Parcum, Fiatal Park- és Kertépítők Országos Versenyén elért III. helyezéséért
    Felkészítő tanára: Kovács Ferenc
  • Az Országos Tanulmányi versenyeken 1-3. helyezést elért diákok és tanáraik köszöntése
    Kattintson a fotóra a képgalériáért!
    Vágvölgyi Bálint

    Szombathelyi Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola és Kollégium

  • Farkas Fruzsina, a Szakmacsoportos, Szakmai Előkészítő Érettségi, Tantárgyi Versenyen (ügyviteli alapismeretek) elért II. helyezéséért
  • Németh Hajnalka, a Szakmacsoportos, Szakmai Előkészítő Érettségi, Tantárgyi Versenyen (ügyviteli alapismeretek) elért III. helyezéséért
  • Szabó Patrik, az Intersteno Nemzetközi Gépíróversenyen elért III. helyezéséért
    Felkészítő tanáraik: Dériné Horváth Judit és Unger Józsefné
  • Somogyi Ákos, a Szakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyi Versenyen (kereskedelem, marketing alapismeretek) elért III. helyezéséért
    Felkészítő tanára: Horváth Noémi
  • Herczeg Hajnalka, az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Modulos Pénzügyi-számviteli Ügyintéző Versenyen elért I. helyezéséért
  • Illés Martin Roland, a Komplex Pénzügyi-számviteli Ügyintéző Versenyen elért I. helyezéséért
  • Paál Erika, a Komplex Pénzügyi-számviteli Ügyintéző Versenyen elért II. helyezéséért
  • Felkészítő tanáraik: Pungorné Lakner Katalin, Pékné Vadalma Éva, Bokor Csaba, Kulics György, Dr. Gyuk Mihály, Kovács Mónika, Marosán Ottó és Takács Tamás

    Az Országos Tanulmányi versenyeken 1-3. helyezést elért diákok és tanáraik köszöntése
    Kattintson a fotóra a képgalériáért!
    Vágvölgyi Bálint

    Szombathelyi Élelmiszeripari és Földmérési Szakképző Iskola és Kollégium

  • Horváth Viktor Győző, az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Földmérő és Térinformatika Versenyen elért I. helyezéséért
    Felkészítő tanárai: Rába József, Csiszár Zoltán és Varga Róbert
  • Szombathelyi Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium

  • Rigó Patrik, a Szakma Kiváló Tanulója Versenyen (központi fűtés- és gázhálózat rendszerszerelő szakma) elért I. helyezéséért
    Felkészítő tanára: Horváth Imre
  • Pergel Benjamin, az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyen (mechatronika technikus szakma) elért III. helyezéséért
    Felkészítő tanára: Tatai Tamás
  • Horváth Milán, az Országos Szakiskolai Közismereti Tanulmányi Versenyen (reál tantárgycsoport) elért III. helyezéséért
    Felkészítő tanára: Joóné Varga Lívia
  • Szombathelyi Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium Gépipari Szakközépiskola

  • Gubicza Dóra, az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyen (gépgyártás-technológiai technikus képesítés) versenyen elért III. helyezéséért
    Felkészítő tanára: Major László
  • Az Országos Tanulmányi versenyeken 1-3. helyezést elért diákok és tanáraik köszöntése
    Kattintson a fotóra a képgalériáért!
    Vágvölgyi Bálint

    Szombathelyi Művészeti Szakközépiskola

  • Fürjes Anna, a VI. Országos Énekversenyen elért I. helyezéséért
    Felkészítő tanára: Czeller Krisztina
  • Arany Veronika, a XIV. Országos Oboa- és Fagottversenyen elért III. helyezéséért
    Felkészítő tanára: Lakatos Mihály
  • Hercz Balázs, a X. International Interpretative Competition for Wind Instrument Nemzetközi Kürtversenyen elért III. helyezéséért
    Felkészítő tanára: Kovács Róbert
  • Varga Eszter, a XVIII. Országos Mintázóversenyen elért II. helyezéséért
    Felkészítő tanára: Koller László
  • Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk vagy küldjön róla fotót, akár névtelenül is facebook messengeren ide kattintva vagy emailben: jelentem@nyugat.hu
    Hirdetés
    Hirdetés

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

    Hirdetés
    Hirdetés
    Hirdetés
    Hirdetés

    Aktuál

    Hirdetés