A rendőrök 2022. június 6-án 7 óra 50 perckor a soproni Állomás utcában igazoltatták a 22 éves mihályi férfit. Az ellenőrzéskor kiderült, hogy ellene különböző jogsértések, és szabálysértések miatt a Győri Törvényszék Büntetés-végrehajtási Csoportja egy, a Kapuvári Rendőrkapitányság öt személykörözés adott ki.
Az egyenruhások a férfi elfogását követően a Soproni Rendőrkapitányságra előállították, majd a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányságra vitték.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!