Targoncát lopott és azzal balesetet okozott egy celldömölki fiatal hétfőn délelőtt. A 17 éves fiú egy cég telephelyéről vitte el a járművet a tulajdonos engedélye nélkül – számolt be róla a police.hu.
A művelet után a Baross utca és a Buza János utca felé vette az irányt és a kereszteződésben anyagi káros balesetet okozott. A helyszíni intézkedés során a rendőrök megállapították, hogy a fiatal vezetői engedéllyel nem rendelkezik, ráadásul a Sárvári Járásbíróság korábban el is tiltotta a vezetéstől.
A targoncás ámokfutás során személyi sérülés nem történt, a fiatalt gyanúsítottként hallgatták ki járművezetés az eltiltás hatálya alatt vétség, valamint jármű önkényes elvétele bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.