Másfél tonna hal került a vasi vizekbe

A Sporthorgász Egyesületek Vas Megyei Szövetsége legutóbb 1500 kg halat telepített több vasi horgászvízbe. A Kerkafalvi Kéthatár-tóba 500 kg háromnyaras pontyot és 300 kg vegyes fehérhalat, a Kerkaszentkirályi Kerka-holtágba 200 kg-nyi vegyes fehérhalat, míg a Vadása-tóba 500 kg vegyes fehérhalat engedtek. A tavalyi horgászengedélyek egyébként a hónap végéig érvényesek, mert az új típusú állami jegy csak január közepétől váltható ki.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek