Három közúti baleset, és egy lopás az elmúlt 24 óra mérlege

Lopás miatt indított büntetőeljárást a Szombathelyi Rendőrkapitányság egy vépi nő ellen, akit a biztonsági szolgálat munkatársai értek tetten az egyik szombathelyi üzletben, pénteken. A 49 éves asszony az áruvédelmi címke eltávolítása után kísérelt meg egy karkötővel fizetés nélkül távozni. Rendőri intézkedésre a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén három személyi sérülés nélküli, anyagi kárral járó közlekedési balesetnél is szükség volt.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek