Iszlámista kiképzőbázist bombáztak le a franciák

A francia légierő a nemzetközi koalíció repülőgépeivel közösen megsemmisítette az Iszlám Állam egyik kiképzőközpontját Szíriában - jelentette be csütörtökön a francia védelmi minisztérium. A műveletben mintegy húsz repülő vett rész, köztük két francia Rafale bombázó. A tárca arra már viszont nem tért ki, hogy pontosan hány áldozata és sérültje volt a légicsapásnak.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek