A brit fiatalok napi 9 órát töltenek internetezéssel

De nem csak ők töltenek órákat a virtuális világban. Egy felmérés szerint a felnőtt lakosság is heti átlag 25 órát internetezik. A megkérdezettek nagy része ráadásul aggódik a világháló iránti megszállottsága miatt, ezért időről-időre megvonja magától a netet. A nyilatkozók fele szerint a túl sok internetezés a házimunka és az alvás, valamint a családdal vagy a barátokkal töltött idő rovására megy. A jelentés rámutat arra is, hogy az interneten felnőtt nemzedék kevésbé tekinti problémásnak, hogy túl sok időt tölt online.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Tech