Olvasónk, Hódos Tamás küldte nekünk ezeket a képeket:
Tamás azt mondja, hogy csodálatos látvány volt a seregnyi madár. Szerintünk is lenyűgöző lehetett ennyi varjút egy helyen látni, de azért nem tudunk nem Alfred Hitchcock filmjére gondolni.
Olvasónk, Hódos Tamás küldte nekünk ezeket a képeket:
Tamás azt mondja, hogy csodálatos látvány volt a seregnyi madár. Szerintünk is lenyűgöző lehetett ennyi varjút egy helyen látni, de azért nem tudunk nem Alfred Hitchcock filmjére gondolni.
A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.
A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!