Pénteken a Kiscsillag és a PUF játszik az OMK-ban

Az alternatív zene kedvelőié lesz pénteken az Oladi Művelődési Központ.

The Lovasi & Leskovits One Night Show
Péntek este az Oladi Művelődési Központban zenél a kilencvenes évek magyar alternatív zenéjének két legnagyobb hatású frontembere, Lovasi András és Leskovics Gábor.

A Kispál és a Borzzal ismertté vált Lovasi ezúttal legújabb zenekarával, a Kiscsillaggal látogat hozzánk, míg „Lecsó” két koncertet is végigjátszik: előbb a jól ismert Pál Utcai Fiúkban énekel, majd gitárral és vokállal segíti Lovasiékat a Kiscsillagban.

Leskovits és Lovasi közös szerepvállalása az avatottak számára persze egyáltalán nem meglepő, lévén, hogy barátságuk közismert, Leskovits pedig már 11 éve állandó vendég a Kispál és a Borzban.

Új (Kis)csillag a magyar könnyűzene egén
Egy újrakezdő, és egy nemrég indult zenekarral találkozhatnak, akik pénteken ellátogatnak az Oladi Művelődési Központba: a Pál Utcai Fiúk néhány éves pihenőt tartott a Budapest Sportcsarnokban tartott nagykoncertek után, és nemrég tért vissza, míg a Kiscsillag néhány nap múlva dobja piacra első nagylemezét.

Az egyre ismertebb Kiscsillag zenéjében régi „kispálos” idők idéződnek fel, ős-kispálos régi tagokkal: ismét a dobok felett láthatjuk Brautigam Gábort, Ózdi Rezső pedig basszusgitárral lép a színpadra. Rajtuk kívül a már említett „Lovi” és „Lecsó” gitárzenéjével és énekhangjával válik teljessé a zenekar.

Sztornózzon Lovasi Andrással!
Pálos György „Sztornó” című filmjének országos mozibemutatója 2006. november 16-án lesz Budapesten. Az alkotás főszerepében Lovasi András látható. A közönségnek azonban nem kell eddig várnia, ugyanis már szeptember végétől élőben találkozhat a film alkotóival – köztük Lovasival, lévén, hogy a Kiscsillag turnéjának minden állomásán közönségtalálkozóval egybekötött werkfilm bemutatóra várják a filmrajongókat.

Így lesz ez Szombathelyen is: a fesztivál este 7 órakor nyitja kapuit, hogy fél nyolctól elkezdődhessen az egyórás werkfilmes beszélgetés. A koncertek várhatóan fél kilenckor kezdődnek.

AlterEgo Fesztivál (október 6. 20:00)

Spaceshit
Pál Utcai Fiúk
Kiscsillag

Belépőjegy: 1600 forint

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Kultúra