„Személybiztonsági tevékenység” a fő profilja annak a sárvári cégnek, amely a NAV legfrissebb összegzése szerint a nagy adósok közé került. A lista 2024. december 31-ei állapotot mutat és azokat a cégeket sorolja, amelyek legalább 100 millió forinttal tartoznak a NAV-nak legalább fél éve. A pontos összegeket nem jelzi a lista, amelyen a 195 felsorolt cég között a 63. a sárvári székhelyű részvénytársaság, és az egyetlen Vas megyei szereplő.
Elkészült a legújabb lista.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Hozzászólások
A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.
A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!