Van akinek szabad? A rendőrség melletti utcában is?

Mindenesetre érdekes ez a szombathelyi parkolási mód. No büntetéssel. Olvasónk jelenti:.

A képet a szombathelyi Deák Ferenc utcában lőttem a rendőrség parkolójában, ahol többnyire rendőrök civil autói parkolnak. A sárga vonal a határ ameddig lehet állni, másokat ezért egy tízesre büntetnek vagy ez a rendőrökre nem vonatkozik? :)

kép
Olvasó
kép
Olvasó

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Jelentem