Megvan az első két szombathelyi képviselőjelölt

A Nyugat.hu információi szerint megvan az első két, hivatalos országgyűlési képviselőjelölt Szombathelyen. A megfelelő számú ajánlószelvényt Balassa Péter, a Haladás labdarúgóinak egykori csapatkapitánya, valamint Árvai Roland, ügyvéd szerezte meg. Mindketten a Jobbik jelöltjei. Balassa Szombathely 1. választókörzetében, Árvai pedig a 2. körzetben száll majd ringbe a képviselőségért.

A Ballassával készült interjúnkat itt olvashatják Hali csapatkapitányból Jobbik parlamenti képviselőjelölt 2010. January 05. 10:52 .

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek