Száműzték a multiplexek Dömötör Tamás Czukor Show-ját

A szombathelyi Weöres Sándor Színház korábbi főrendezőjének filmje Az élet és a Czukor sója – egy „szombathelyi” film 2010. March 31. 07:31 a kereskedelmi tévék kibeszélőshow-inak tartott görbe tükröt. Az alkotást a bemutató napján ingyen meg lehetett tekinteni az interneten. Ezt követően mintegy 695 néző váltott már csak jegyet a moziban - írja a Népszabadság. A premiert követő második hét után a Cinema City-k és a budapesti art mozik száműzték kínálatukból a Dömötör-filmet.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek