Eljött a december, az év utolsó hónapja. Meggyújtottuk már az adventi koszorú első gyertyáját is és ezzel kezdetét vette a karácsonyvárás.
Ahogy pedig azt már megszokhattuk Szombathelyen, idén is várták a kicsiket szüleikkel, nagyszüleikkel, testvéreikkel az Agora MSH-ba egy jó kis családi játszóházra.
Egy hangulatos és emlékezetes karácsonyváró vasárnap délelőtt volt, játékokkal, kreatív alkotásokkal és minivásárral.
Volt itt adventi papírszínház, mézeskalácssütés, társasjátékok, rajzolás, festés, kézműves foglalkozások, a legkisebbeknek pedig játszószőnyeggel kedveskedtek.
Újdonság volt idén a kézműves vásár, ahol különleges ajándéktárgyak és édességek találtak gazdára.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!
A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!