Anarchiát hoznak a Földre! Bomlasztanak! Elrontják a gyerekeinket! - gondolják bekommentelni a nettó hülyeséget egyes kommentelők a Facebookon, akárhányszor szóba kerülnek a melegek. Szerencsére aki ott volt a szombat délutáni fővárosi felvonuláson, az inkább csak az örömmel törődött, nem a hülyeségekkel. Vigyázat, lejjebb boldog emberekről készült felvételek sorakoznak!
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Hozzászólások
A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.
A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!