Frissen ébredt a forint péntek reggel, hajszálnyira a lélektani a határtól

Vajon sikerül-e az áttörés?

Erősödött a forint a vezető devizákkal szemben péntek kora reggel a csütörtök esti szintekkel összevetve.

Reggel fél hétkor az euró árfolyama 400,58 forint volt, szemben a csütörtök esti 400,93 forinttal. A svájci frank jegyzése 406,73 forintról 405,35 forintra gyengült, a dolláré pedig 378,75 forintról 377,69 forintra süllyedt.

Az euró 1,0605 dollárra erősödött a csütörtök esti 1,0586 dollárról.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Gazdaság