Közel teltházas Szenes Iván-est a Sportházban

Találkozás egy régi szerelemmel. És régi dalokkal.

Közel telt házas koncertet adott hétfőn este a szombathelyi sportházban a Monarchia Operett társulata.

Nem csoda, hiszen a műsoron Szenes Iván szerzeményei voltak.

Az esten megidézték többek között Koós János, Kovács Kati, Mary Zsuzsi, Harangozó Teri, Aradszky László, Hofi Géza, Bodrogi Gyula, Cserháti Zsuzsa, Zalatnay Sarolta, Korda György, Szécsi Pál, és Voith Ági legnagyobb slágereit.

Szenes Iván dalai az Agorában
Nagy Zoli

Kevesen tudják, hogy Szenes Iván csaknem kétezer dalszöveget írt, ő Magyarország legtöbbet játszott szerzője.

Szenes Iván dalai az Agorában
Kattintson a képre a galériához!
Nagy Zoli

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Kultúra