Bár még csak péntek van, azért mi megkockáztatjuk, hogy itt a hét legtahóbb parkolója

Valószínű ennél jobban nem lehet megállni egy üzlet szájában.

Olvasónk fotózta le azt az autóst, aki péntek délután a Hunyadi úti Lidl-nél parkolt le. Bevásárláskor mi is éreztük már a kínt, amit két nagyon megpakolt cekker cipelésénél sajgó vállaink és karjaink okoztak, így nem kell nagyon magyarázni miért is célszerű minél közelebb megállni a bolt bejáratánál. Na de ennyire?

Tahó parkoló
Olvasó

Ez már nem praktikum, az bizony tahóság.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Jelentem