Hátborzongató az új X-akták sorozat első perce

Január végén érkezik az első rész.

Tizenhárom év után végre ismét kaptunk egypercnyi borzongást az X-akták sorozatból, amivel egy kicsit ráhangolódhatunk a következő szériára. A rövid videóban David Duchovny (Mulder ügynök) kissé kiégett, férfias hangját halljuk. Felidézi a múltat, az eltűnt testvérét, akit szerinte az idegen lények vittek el, szóba kerül Scully, és az, hogy az FBI végül lezárta az X-aktákat.

Az X-Akták a ’90-es évek egyik legsikeresebb sorozata volt, a széria a 202 epizód alatt 16 Emmy-díjat kapott. Csaknem másfél évtized után a készítők most visszahozzák a sorozatot, amely egy hatrészes új évadot kapott. A világpremier után alig 24 órával már a szinkronizált magyar verziót is láthatják a nézők január 25-én 21:10-től a Coolon. A történet középpontjában ezúttal egy olyan világméretű összeesküvés felderítése áll, amely számos korábbi rejtélyre is magyarázatot adhat, vagyis Scully és Mulder újranyitják az X-Aktákat.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Kultúra