Naponta több olvasói levelet és fotót kapunk, és mindig azt hisszük, a témák terén nagy meglepetés már nem érhet.
Aztán péntek kora délután megjött ez a fotó Rebekától.
Egy gyors üzenetváltásból kiderült, ez bizony gőzölgő trágya a Szombathely Center közeli körforgalomban.
Néhány perccel ezelőtt kiderült, a teherautó rakománya dőlt le, és nemcsak itt „aknázta alá” az utakat.
Munkatársunk már a helyszínen van, ahonnét élőben ezt jelentette.