Nem hiszem, hogy túl kéne bonyolítanunk képgalériánkhoz tartozó kísérőszöveget. Reggel hétkor indultunk egy hőlégballonnal a sportligetből és majd egy órán keresztül cirkáltunk a város felett, végül a reptéren landoltunk. A lentebbi, válogatott fotók bármelyikére kattintva nagy képgalériát találnak, érdemes végignézni!
Aki korán kel, hőlégballont és ébredező várost lel.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Hozzászólások
A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.
A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!