Olvasónk vasárnap találkozott egy érdekes dologgal az egyik szombathelyi boltban. A lekváros és mézes polcnál egy sáros bicikli fogadta, a látottaktól pedig köpni-nyelni nem tudott. De azt mondja, nem csak ő döbbent le, a többi vásárló is értetlenkedve nézte a lekvároknál parkoló biciklit.
Olvasónk persze képet is lőtt, hiszen nem biztos, hogy sokan elhinnék a dolgot, ha nem látnák. Rövidesen pedig felbukkant egy alkalmazott, aki betolta a raktárba a sáros kétkerekűt, közben pedig egy kolléga nevét mormogta.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!
A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!