Majdnem két napra fullra leáll a Telenor ügyfélkiszolgáló rendszere

Lehetőleg ne ezekre a napra igazítsa a számlafizetést vagy a készülékvásárlást. És egyáltalán: semmit.

2019. szeptember 20-án éjjel 21:30-tól szeptember 22-én 18:00-ig tervezett karbantartást végzünk a Telenor Magyarország ügyfélkiszolgáló rendszerein. A karbantartás miatt egyes ügyfél-kiszolgálási funkciók nem, vagy csak korlátozottan lesznek elérhetők, illetve Telefonos Ügyfélszolgálatunkon korlátozott ügyintézés lesz tapasztalható

– olvasható a Telenor keddi közleményében.

Az alábbi funkciókat az ügyfélkezelési csatornánkon sem lehet elérni (érintett csatornák: Személyes pontok, Online ügyintézés, Telefonos Ügyfélszolgálat):


• új előfizetői szerződéskötés, áttérés, előfizetői szerződésben foglaltak módosítása (pl. fizetési mód, számlázási cím)
• készülékvásárlás
• SIM kártya csere
• tarifacsomag váltás
• feltöltőkártyás adategyeztetés
• egyenleg lekérdezés
• egyenlegfeltöltés 2019. szeptember 20-án éjjel 21:30-tól 2019. 09. 21. (szombat) 10:00-ig egyik csatornán sem
o 2019. 09. 21. (szombat) 10:00-tól már elérhető lesz az egyenlegfeltöltés, kivéve személyes csatornán és a telenor.hu weboldalon.
• expressz kártya regisztráció
• telefonszámla befizetés
• kiegészítő szolgáltatások megrendelése, lemondása
• adatjegy vásárlás
• MyTelenor applikáció
• online vásárlás, ügyintézés
• egyéb szolgáltatás-manipulációs vagy ügyfélnyilvántartást érintő ügyfélszolgálati tevékenységek (ügyféladat módosítás, átírás)

A karbantartás érinti a lakossági és üzleti előfizetői ügyintézést egyaránt.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Tech