A városi közgyűlésen vették át az elismerő okleveleket.
Ökrös Árpád tűzoltó őrnagy és Veiczer Krisztián tűzoltó főtörzsőrmester is a tagja volt annak a magyar mentőcsapatnak, amelyik 17 túlélőt mentett ki
Földrengés: 17 embert mentett ki a romok alól a magyar mentőcsapat 2023. February 13. 07:27 a törökországi földrengés romjai közül.
Ökrös Árpád tűzoltó őrnagy átveszi az oklevelet
Szombathely MJV
A két tűzoltónak Nemény András polgármester köszönte meg az áldozatos munkát, és adta át a város elismerő oklevelét.
Nemény András polgármester kitünteti Veiczer Krisztián tűzoltó főtörzsőrmester
Szombathely MJV
Gratulálunk, ma már 10 cikket elolvastál a Nyugaton!
Szeretsz képben lenni azzal, hogy mi történik a világban, mi pedig a Nyugatnál éppen azért dolgozunk, hogy segitsünk téged a tájékozódásban. Köszönjük, ha pénzzel is támogatod a működésünket, a mai médiaviszonyok között csak így tudjuk fenntartani ezt az ingyenes újságot.
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!
Kapcsolódó cikkeink
Részletes beszámoló: A HUNOR mentőcsapat két Vas megyei tagja osztotta meg törökországi tapasztalatait.
A köztársasági elnök és a török nagykövet külön megköszönte a mentőkutyák szolgálatát.
Díszparanccsal tüntették ki a HUNOR mentőcsapatot.
A Hunor mentőcsapat hétfő hajnalban hazaérkezett.
A Református Szeretetszolgálat első küldöttsége vasárnap késő este érkezik Budapestre.
A magyarok egy összedőlt húszemeletes, vasbeton szerkezetű társasház romjainál kutatnak.
Magyarország kedden újabb alakulatokat küld a túlélők keresésére.