Nem tudjuk miért, de valahogy a hétvége közeledtével több tahó parkolót sikerül olvasóinknak lencsevégre kapnia, mint máskor. Itt a péntek, és egy újabb meglepit kaptunk olvasónktól, honnan máshonnan, mint a szombathelyi Family Center parkolójából:
Ezúttal nekem is volt "szerencsém" egy pofátlan autóst lefotózni... Amikor pénz van már mindent lehet?!
- tette fel olvasónk a kérdést, aki bosszankodott kicsit, de már lenyugodott. Nyugodjanak le Önök is, nézzék milyen szépek már a parkoló fái!Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!
A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!