Mert ilyen is van: Segítőkész buszsofőr Szombathelyen

Olyan sok negatív példát hozunk a közlekedésre, hogy kötelességünk és örömünk ezt az olvasói levelet is közreadni.

A minap futott be hozzánk az alábbi levél és a hozzá tartozó fotók, amelyeket örömmel osztunk meg olvasóinkkal.

Úgy gondoljuk, nagyon szükség van ezekre a pozitív példákra, nekünk is, olvasóinknak is és az egész világnak.

Olvasói fotó

Jó napot! Ha már a parkolási bakikat megosztják az emberekkel, gondoltam, akkor már egy jó cselekedetet a mai nap folyamán (04.19-én) is meg lehet osztani. Egy mozgássérült úr nem tudott felmenni a gyalogosátkelőhelyen, egy buszsofőr, akinek éppen zöld volt a lámpája, mit sem foglalkozva azzal, hogy menetrend szerinti időt tartani kellene és a forgalmat nem akadályozhatja, leszállt a buszról es segített

– írta olvasónk.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Jelentem