Biztosak vagyunk benne, hogy december ötödikén hétfőn reggel hat órakor jó páran fognak várakozni a szombathelyi uszoda előtt, hogy leúszhassák megszokott hosszaikat, amelyeket mostanáig felújítás miatt nem tudtak. Pénteken részletesen beszámoltunk
Pár napot kell csak aludni, és újra kinyit szombathelyi uszoda 2016. December 02. 13:57 , hogy mi mindennel készültek el a felújítás során és milyen programokkal készülnek már erre a hétvégére az uszodában.
Megnéztük még a pénteki vízilabda-mérkőzés előtt, hogy milyen lett az épület felújított homlokzata, illetve ami bentről látszik, a tető és az új ablakok - bár ránézésre úgy tűnik nem változott sokat, a felújítás során jelentősen korszerűsítették az épületet, a szigetelést, így energiatakarékosabb lett. Egy pillanatra még az udvarra is kinéztünk, de csak messziről szemlélődtünk, mert javában folyt az építkezés ( cikkünkben a részletek
Pár napot kell csak aludni, és újra kinyit szombathelyi uszoda 2016. December 02. 13:57 ). Nézegessék lentebb fotóinkat, vagy a képekre kattintva bővebb képgalériánkat!