5 millióért akarták örökbe adni születendő gyermeküket
A Pest Megyei Főügyészség emberkereskedelem előkészületének vétsége miatt emelt vádat azzal a férfival és nővel szemben, akik születendő gyermekük örökbe adásáért ötmillió forintot kértek – tudatta Szabó Ferenc főügyész csütörtökön az MTI-vel.