Olvasónk volt a becsületes megtaláló, aki jelentkezett nálunk és levelében azt írja, hogy
több mint egy hónapja a Színesei-patak mellett és a 98-es út hídja alatt hagytak egy fáradt olajjal teli műanyag ládát. Valószínű, hogy valamelyik munkagépből engedték ide, de már nem szállították el. Jó lenne, ha a "gazdája" a megfelelő helyre vinné mielőtt még valaki kiborítja.
Nos, valóban ez lenne az optimális megoldás. Egy kép emlékeztetőül a tulajdonosának:
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!