A bíróság felrobbantásával fenyegetőztek Szombathelyen

A rendőrök nagy erőkkel vonultak a helyszínre, és kiürítették az épületet, ahol egyébként a Szombathelyi Városi Bíróságon kívül a Vas Megyei Bíróság, a Vas Megyei Főügyészség, a Városi Ügyészség és a Nyomozó Ügyészség is található.

Az épületet tűzszerészek és kutyás egységek vizsgálják át, addig senki nem mehet vissza az épületbe, és a Szily János utcát is teljesen lezárták, ami miatt nagy dugó alakult ki a környéken. A rendőrök megállapították, hogy a tettes egy szombathelyi nyilvános fülkéből telefonált.

Egyébként a bíróságon nem ez volt az első bombariadó, például tavaly nyáron is volt egy volt egy riasztás.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Könnyű