Dübörgött a heavy metal a Végállomásban (Képgaléria)

A múlt hét egyik főattrakciója a Kalapács együttes volt...

Aki szereti a hajrázós bulikat az igazán jól érezte magát a Végállomás klubban, ahol múlt péntek éjjel három rock zenekar lépett fel. A Patryzán zenekar nyitotta a sort majd jött a Stressz együttes. A heavy metál zenekarnak sikerült jól felpörgetnie a hangulatot. Lőrincz Tibor jellegzetes hangja gyorsan tűzbe hozta a rajongókat.

Majd jöhetett az est főattrakciója a Kalapács együttes. A zene minden korosztályt megmozgatott, az őspokolgép rajongóktól a legfiatalabb korosztályig, akik most kezdik igazán megízlelni a rockzene elsöprő hangulatát. Mert ki ne emlékezne a Pokolgép nevű zenekarra, akik a 80-as évek elején a heavy metal úttörői voltak hazánkban. 1990- ben kivált a zenekarból az együttes frontembere, Kalapács József hogy sikerre vigye az Omen együttest, majd újabb tíz év telt el és létrehozta a saját nevével fémjelzett Kalapács együttest. A csapat azóta négy cd-t dobott piacra. De a koncerteken azért elmaradhatatlanok a régi pokolgép számok.

A rockzene rajongói ezen a héten sem maradnak koncert nélkül, mivel pénteken a Junkees zenekar lép fel.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Könnyű