Ausztria-szerte lefulladt a tesztelő rendszer

Informatikai probléma jött elő.

Kedd délelőtt Ausztriában országszerte elérhetetlenné vált az oesterreich-testet.at oldal. A tartományi tesztközpontokat nem érintette a probléma, viszont a patikákat igen, ahol a teszteket ugyan el tudták végezni a pácienseken, eredményt azonban nem tudtak nekik küldeni.

Az ORF Vorarlberg információi szerint a közösségi médiában már délelőtt 10 órától érkeztek jelentések arról, hogy probléma van a teszteléssel, nem csak a tartományban, hanem országszerte.

A hírportálon azt írják, hogy a bécsi központban gőzerővel dolgoznak a probléma megoldásán. Ugyanakkor információink szerint a környékről nem jelentettek fennakadást.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Covid 19