Harminc ember kaphatta meg soron kívül Budapesten a koronavírus elleni védőoltást, tudta meg az RTL Híradója.
A Szent László kórház Covid osztályán – ahol a csütörtökön az illegális gyógyszer – kereskedelem miatt elfogott orvos is dolgozik – egy másik doktort is őrizetbe vettek.
A gyanú szerint a 42 éves férfi hamis igazolásokat adott arról, hogy az oltandó emberek egészségügyi dolgozók vagy segítők. Ők így jogosulatlanul, soron kívül kapták meg a koronavírus vakcinát. Az orvos őrizetben van. szúrta ki a 24.hu.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!