Május 1-től újra látogatható a szalafői Pityerszer épületegyüttese

De az Őrségi Nemzeti Park egyes részei továbbra is zárva vannak.

A szalafői Pityerszeren található Őrségi Népi Műemlékegyüttest márciusban zárták be a szalafői Bölénylessel és a Bölények útja tanösvényvénnyel együtt a járványveszély miatt.

A Ptyerszer Facebook-oldalán szerda délelőtt közölték, hogy május 1-től újra látogatható a Pityerszer. A Bölényles és a Bölények útja tanösvény azonban továbbra is zárva marad.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Kultúra