Neked is volt Sabaria cipőd? - a szombathelyi cipőgyár 1981-ben

A Fortepan gyűjteményéből választottunk ki nyolc fotót a Sabaria Cipőgyár életéről. Esetleg lát valaki ismerőst is a képen?

Nosztalgiázni jó, ezért mi is sokszor elmerülünk különféle helyi gyűjtők előadásaiban Ha nosztalgiázni akar Szombathelyről, ide kattintson! 2016. March 25. 17:10 , a BDK könyvtár és egyéb archívumokban, a Fortepanon, vagy épp egy divat-évkönyv szombathelyi riporjában Világító Sabaria cipők, menő Styl öltönyök - szombathelyi divat 1979-ben 2016. January 05. 08:13 .

Sabaria Cipőgyár, alapanyag beszállítása, átvétele (1981)
Fortepan.hu / Magyar Rendőr
Sabaria Cipőgyár, szabászat (1981)
Fortepan.hu / Magyar Rendőr
Sabaria Cipőgyár termékválaszték (1981)
Fortepan.hu / Magyar Rendőr
Sabaria Cipőgyár termékválaszték (1981)
A felülről a második polcon lévő cipők ma is simán megállnák a helyüket - férfiszemmel
Fortepan.hu / Magyar Rendőr
Sabaria Cipőgyár, futószalag, cípőfelsőrészek varrása (1981)
Fortepan.hu / Magyar Rendőr
Sabaria Cipőgyár, futószalag, cípőfelsőrészek előkészítése (1981)
Fortepan.hu / Magyar Rendőr
Sabaria Cipőgyár, futószalag, cípőfelsőrészek előkészítése (1981)
Fortepan.hu / Magyar Rendőr
Sabaria Cipőgyár (1981)
Fortepan.hu / Magyar Rendőr

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Kép.