Ilyen volt az idei gyereknap Szombathelyen - Nézegessen róla képeket!

A nagy pünkösdölésben nem feledkeztünk meg a gyereknapról, kollégánk ellátogatott az MSH-ba.

Május 28-án, vasárnap gyereknap volt Szombathelyen is, az Agora Művelődési és Sportházban, ahol a programok nem csak az épület előtt, hanem bent, többek között a színházteremben is zajlottak. Volt tegnap rendőr-, tűzoltó-, mentő- és kukásautó bemutató, ókori és középkori játékok, lego city és „okos sarok”, kézműves foglalkozások, mozgásos játszóprogram, de tartott előadást a Mesebolt Bábszínház is. Mutatjuk fotókon.

Játékok kint:

Gyermeknap az Agora szervezésében
Kattintson a további képekért!
Nyugat.hu

Legózás bent:

Gyermeknap az Agora szervezésében
Kattintson a további képekért!
Nagy Zoli

És előadás is:

Gyermeknap az Agora szervezésében
Kattintson a további képekért!
Nagy Zoli

Na meg a tűzoltó-bemutató:

Gyermeknap az Agora szervezésében
Kattintson a további képekért!
Nagy Zoli
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt , vagy facebook messengeren ide kattintva . Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Kultúra