Tizenhárom rókatetemet talált olvasónk a szombathelyi reptér mellett

"Higiéniai okokból nem lett volna jobb elföldelni őket?"

Hétvégi kutyasétáltatás közben 13 rókatetemet találtunk a repülőtér mellet a 100-as lőtérrel szembeni tisztás végén. Gondolom, a héten lezajlott "sikeres" vadászat terméke. Higiéniai okokból nem lett volna jobb elföldelni őket? Ennyi tisztesség elvárható lenne, még ha csak rókákról is van szó. Úgy gondolom a vadászat erről is szólna nem csak a "mészárlásról". - írja okkal felháborodva.

Rókatetemek
Olvasó
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Jelentem