Másnapra ébredt a Savaria Karnevál

A belváros nagy része még romokban, de már takarítanak.

Négy karneváli nap után nehéz gyorsan rendet rakni, ma délelőttre még nem is sikerült. Főleg azért, mert a tegnap nap megint csúcsokat döntögetett, a szombati eső után vasárnap ezrek lepték el Karneválblog vasárnap: zárás a Magna Cum Laudéval és az Animával 2014. August 24. 12:55 a karneváli területet. Hétfő délelőtt néztünk körül a volt Borok utcájában, a Thökölyn és a Fő téren. (Vigyázat, telefonos fotók.)

A karnevál másnapja
Nyugat.hu
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Savaria Karnevál 2014