Miért nem foglakoznak a tuningosokkal? - olvasói levél

Kicsit jobban oda kellene figyelnie a rendőrségnek az ilyen "tuningcsoda" száguldozó autókra, amelyikekből nem egy nem felel meg az alapvető müszaki, biztonsági követelményeknek sem.

Csak sajnos a rendőrség érzésem szerint nem tudja kezelni ezt a helyzetet, vagy egyszerűen nem akarnak foglalkozni vele. Pedig fél éven belül ez a harmadik ilyen jellegű súlyos baleset.

/Egy szombathelyi tűzoltó/

firefight

Vonatkozó cikkünk:
Rommá tört az autó Szombathely körútján (képek)

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Vélemény