Miért állította le a kormány a 86-os építését?

Tisztelt Szerkesztőség!

Az elmúlt héten a sajtóban megjelent, hogy a 86-os út Szombathely-Vát közötti építése leállt, a kivitelező a munkaterületről levonult. Dr. Ipkovich György, országgyűlési képviselő a mai napon a parlamentben, azonnali kérdést intéz a kormányhoz: ,,Miért állította le a kormány a 86-os út, Szombathely – Vát közötti szakaszának építését?” címmel.

Szombathely, 2010. október 25.

MSZP Szombathelyi Szervezete

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Vélemény