Celldömölköt simán hozta Fehér László

Elvileg két civil egyesület versengett egymással.

A Vas megyei Celldömölkön érvényesül a papírforma.

Fehér László korábbi szocialista politikus most a „Cselekvő Összefogással Celldömölkért Egyesület-Együtt Celldömölk Városért Egyesület” színeiben indult és simán nyert kihívója, Sebestyén Krisztián (Otthonunkért Közösen Egyesület) ellen.

Fehér László
Vágvölgyi Bálint

Fehér 2909, míg Sebestyén 1701 szavazatot kapott.

Az adatok feldolgozottsága 100 százalék.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Önkormányzati választás 2019