Eddig nem hittem a horoszkópban... -olvasói levél

Ha ez a horoszkóp valóban 2006 január 1-jén készült, akkor minden elismerésem! Eddig nem hittem a horoszkópokban, de Lakatosné Horváth Katalin meggyőzött arról, hogy ebben a szakmában is vannak profik!

dr. Jánossy Ilona
Budapest
bagolyka_KUKAC_chello_PONT_hu

Vonatkozó cikkünk:
Gyurcsány a Nappal révbe ér - A jósnő 2006ról

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Vélemény