A szombathelyi rendőrkapitány tájékoztassa a közgyűlést!

A Savaria Karneválon történt rendőri intézkedés eltúlzott volt, azonban a tisztánlátás végett az LMP az augusztus 28-ai rendkívüli közgyűlésen külön napirendi pont keretében kér tájékoztatást.

Az idei Savaria Történelmi Karnevált nemcsak az időjárás sújtotta, de zárásként egy országos botrányt okozó rendőri intézkedés miatt még rossz fény is vetül rá.

A Karneválon évről évre szinte mindenhol láthatunk doboló, sípoló, éneklő hivatalos és alkalmi zenészeket, nemcsak a színpadokon, hanem az utcákon is. Az ismerté vált rendőri intézkedés mértékét az LMP Szombathelyi Csoportja szerint az sem indokolja, ha a kongás fiataloknak nem volt engedélye.

Mivel az ügy városunk legnagyobb rendezvényét és magát Szombathely megítélését is negatívan befolyásolhatja, így az LMP az augusztus 28-ára összehívott rendkívüli közgyűlésen javasolni fogja, hogy a képviselőtestület külön napirendi pont keretében kapjon tájékoztatást a városi rendőrkapitánytól.

Szombathely, 2013. augusztus 26.
LMP Szombathelyi Csoportja

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Kapcsolódó cikkeink

Földön húzott lány és gumibotozás - Videó

Videó is készült a Szombathelyen karneválozó fiatalokra keményen lecsapó rendőrökről, és további részletek.

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Vélemény