FFP2 maszkot kell viselni hétfőtől a burgenlandi a bevásárlóközpontokban

Még a parkolókban is kötelező.

Mivel a zár hétfőn véget ér, Burgenland három nagy bevásárlóközpontjának teljes területén kötelező lesz a FFP2 maszkok viselése. A Designer Outlet Parndorf, az Arena Mattersburg (Nagymarton) és az Oberwart (Felsőőr) bevásárlóközpont is érintett - emlékeztet az ORF.

Az erről szóló rendeletet pénteken jelentették be, és hétfőn lép hatályba. A látogatóknak FFP2 maszkot kell viselniük még a bevásárlóközpontok parkolójában is. - írja az enyugat.hu.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Covid 19