Ezt hívják kerékpárútnak a Nardai leágazónál?

Vékony, töredezett aszfaltcsík fut a gaztengerben a bucsui bekötőút és nardai leágazó között.

Gondolom nincs „gazdája” a területnek. Az éppen átérő osztrák egyből szembesülhet az itteni állapotokkal - írja olvasónk, Mayer Károly, aki a hétvégén járt errefelé, s ezt a képet lőtte a helyzetről:

Nyugat.hu
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Vélemény